Azerbaycan'da Konaklama

Azerbaycan’da Konaklama

Eğitim için Azerbaycan’ı seçen kişiler konaklama ve barınma konusunda sorun yaşamamaktadırlar. Ülkenin öğrencilere sağladığı yurt veya kiralık ev gibi..

Azerbaycan’da Konaklama

Azerbaycan Üniversitelerimizin Yurtları öğrenciye uygun şekilde dizayn edilmiştir. Azerbaycan Üniversitelerimizin yurtları uygun üçretlerde olması öğrencinin yurt tercihi sebebleri arasındadır. Üniversitenin Yurtları öğrenci için tasarlanmıştır. Yurt üçretleri 20 – 30 – 40 – 50 – Manat arasındadır. Bazı üniversitelerimizin yurtları bulunmamaktadır. Öğrencilerimize önceden rezervasyon ile ev kiralama ve ev arkadaşı isteği doğrultuda hizmetimiz bulunmaktadır. Üniversitelerimizin yurtları yeterli gelmediği durumlar olabilmekte öğrencilerimize yine isteği dogrultuda ev ayarlanmaktadır.

Azerbaycan Ev Fiyatları

Evler minimum aylık 400 – 500 manat olarak bulunmaktadır. isterseniz ev arkadaşı ile de bütçenizi rahatlatabilirsiniz. 3-4 Kişilik evlerde dayalı döşeli ihtiyaca uygun şekilde paylaşımlı olarak kalınmaktadır. Eurostar sizi açıkta bırakmayacaktır. Manat Türk parası karşılaştırıldığında 1 MANAT: 2 Türk lirasıdır. Azerbaycan son yıllarda ekonomi olarak artış göstermiş hayat biraz daha pahalı hale gelmiştir.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!