Azerbaycan'da Konaklama

Azerbaycan’da Konaklama

Azerbaycan'da konaklama :Eğitim için Azerbaycan’ı seçenler, konaklama ve barınma konusunda sorun yaşamamaktadırlar. Öğrencilere sağlanan yurt

Azerbaycan’da Konaklama

Azerbaycan'da Konaklama

Azerbaycan’da Konaklama

Azerbaycan’da Konaklama

Azerbaycan Üniversitelerimizin Yurtları öğrenciye uygun şekilde dizayn edilmiştir. Azerbaycan Üniversitelerimizin yurtları uygun üçretlerde olması öğrencinin yurt tercihi sebebleri arasındadır. Üniversitenin Yurtları öğrenci için tasarlanmıştır. Yurt üçretleri 20 – 30 – 40 – 50 – Manat arasındadır. Bazı üniversitelerimizin yurtları bulunmamaktadır. Öğrencilerimize önceden rezervasyon ile ev kiralama ve ev arkadaşı isteği doğrultuda hizmetimiz bulunmaktadır. Üniversitelerimizin yurtları yeterli gelmediği durumlar olabilmekte öğrencilerimize yine isteği dogrultuda ev ayarlanmaktadır.

Şartları ve İmkanları

Azerbaycan, Avrasya’nın Kafkasya bölgesinde karayla çevrili bir millettir. 7 milyondan fazla insana ev sahipliği yapıyor ve onu dünyanın en kalabalık 16. ülkesi yapıyor. Azerbaycan’ın başkenti Bakü, Ortadoğu bölgesinin en modern şehirlerinden biridir. Gelişen bir ekonomiye ve artan sayıda uluslararası işletmeye sahiptir. İnsani Gelişme’ye göre Azerbaycan, 2017 yılında Gayri Safi Milli Mutluluk endeksinde dünyada 116. sırada yer aldı. Bu ülke hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin…

Başkent Bakü’nün dışında, Dağıstan bölgesi bulunuyor. Bu bölge, güzel manzaralara ve tesislere sahip üst düzey tatil köyleri sunmaktadır. Dağıstan’daki en büyük tatil yeri, çok çeşitli konaklama seçenekleri bulabileceğiniz Astara’dır. Tesiste açık sonsuzluk havuzu ve yoga güvertesi bulunan 100’den fazla oda ve 12 süit bulunmaktadır. Diğer imkanlar arasında açık hava ızgara istasyonu, spor salonu, çocuk oyun alanı ve daha fazlası yer alır. Azerbaycan’daki diğer tatil köyleri arasında Guba bölgesindeki Khinalug ve Lala Musa bulunmaktadır. Bunlar özel balkonlar, şömine çukurları ve gurme mutfağı seçenekleri sunar.

Central BAGloba, otellere yürüme mesafesinde çeşitli turistik mekanlar sunmaktadır. Bunlar: Ulusal Parlamento Binası, Gence Opera Binası, Shekh Mehdiyat Camii ve Mermer Katedral. Kentin merkezi bölgesinde ayrıca iş amaçlı alışveriş imkanları, restoranlar, oteller ve ofisler bulunmaktadır. Yakındaki ilgi çekici yerler şunlardır: Gubagoric Tepesi, Shahdaghlig Tepesi ve Ganjlis Manastırı. Bunlar, Gubagora Dağı ve Shahdaghlig Zirvesi’nin panoramik manzarasını sunmaktadır.

Azerbaycan’ın turizm endüstrisi, Transkafkasya Uluslararası Film Festivali ve Bakü’deki Caz ​​Festivali gibi kültür festivalleri aracılığıyla Azerbaycan’ı uluslararası olarak tanıtır. Ayrıca 2012’den beri Bakü Şehir Pisti yarış pistinde birçok Formula 1 yarış etkinliğine ev sahipliği yaptılar. 2016 yılında ülke, 179 puanla 6. sırada bitirdiği 100 milyon dolarlık Eurovision Şarkı Yarışması’na ev sahipliği yaptı. Yabancılara karşı misafirperverliklerini göstermek için, oturma iznine nasıl başvuracağınızı öğrenmek için şimdi ülkelerini ziyaret edin!

Orta Asya’nın en modern ülkelerinden biri olan Azerbaycan, hem ulusal hem de uluslararası üne sahip film festivalleri, opera binaları ve bunların arasında tarihi yerler olmak üzere ziyaretçilerine sunacağı çok şey var. Başkent Baz lubani’nin yanı sıra Central BAGloba’nın diğer bölgelerinde tatil köyleri boldur. Pek çok heyecan verici yeni gelişmeye ev sahipliği yapan Central BAGloba’yı yabancılar bir an önce ziyaret etmeli!

Azerbaycan Ev Fiyatları

Evler minimum aylık 400 – 500 manat olarak bulunmaktadır. isterseniz ev arkadaşı ile de bütçenizi rahatlatabilirsiniz. 3-4 Kişilik evlerde dayalı döşeli ihtiyaca uygun şekilde paylaşımlı olarak kalınmaktadır. Eurostar sizi açıkta bırakmayacaktır. Manat Türk parası karşılaştırıldığında 1 MANAT: 2 Türk lirasıdır. Azerbaycan son yıllarda ekonomi olarak artış göstermiş hayat biraz daha pahalı hale gelmiştir.

 

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!